رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

رتبه الکسا (Alexa Rank) چیست؟ ,5.0 out of 5 based on 3 rating

رتبه الکسا (Alexa Rank) چیست؟

What is alexa rank
1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

سایت الکسا از معتبرترین منابع اینترنتی است که در زمینه معرفی و رتبه بندی وب سایت های اینترنتی فعالیت میکند. رتبه الکسا بر اساس بازدید روزانه هر سایت از طرف سایت الکسا به آن اختصاص می یابد.

Alexa Rank

الکسا رتبه هر سایت را بر اساس بازدید روزانه سایت و معیار های دیگری همچون لینک با سایت های معتبر و طراحی سایت مطابق استاندارد های بهینه سازی سایت (SEO) محاسبه می کند. رتبه هر سایت در الکسا از جهات بسیاری حائز اهمیت است، به طوریکه این رتبه به همراه رتبه گوگل (Google Page Rank) معیاری مناسب برای سنجش اعتبار و میزان بازدید سایت می باشد و برای فعالین حوزه تجارت الکترونیک اهمیت بسیاری دارد، امروزه بدست آوردن رتبه مناسب در الکسا از طرف صاحبان وب سایت ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و اقدامات بسیاری در خصوص بهینه سازی سایت ، افزایش بازدید سایت ، بازاریابی اینترنتی انجام می پذیرد تا با بهبود رتبه در تقابل با رقبای خود در بازار تجارت الکترونیک جایگاه مناسبی تصاحب نمایند.


شرکت ارتباطات آسیا نت پرداز با چندین تجربه موفق در خصوص تجارت الکترونیک،بهینه سازی وب،افزایش بازدید سایت و بازاریابی اینترنتی توانسته است رضایت مشتریان خود را تامین نماید.


اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش پروژه و آگاهی از تعرفه ها و جزییات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس تجارت الکترونیک :09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت