رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

تکنیک های نرم افزاری ,5.0 out of 5 based on 2 rating

چگونه می توان تاریخچه چند مرورگر مختلف را یکجا مشاهده کرد؟

how to view multiple browser histories in one window
1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)browsers


امروزه یکی از گرفتاری های فکری والدین رفتار فرزندانشان در دنیای مجازی و وب گردی آنها می باشد، در این مورد والدین حق دارند که نگران فرزندانشان باشند و نظارتی بر بازدید فرزندانشان از وب سایت های نا مناسب داشته باشند. با وجود مرورگر های  متعدد بروی سیستم  پیگیری و جستجوی وب سایت های بازدید شده سخت و وقت گیر خواهد بود ، نرم افزار BrowsingHistoryView توسط  NirSoft برای سهولت این امر ارائه شده است و این قابلیت را دارد که تاریخچه  ثبت شده از چهار مرورگر اینترنت اکسپلورر،موزیلا فایر فاکس،گوگل کروم و سافاری را به صورت یکپارچه با تمام جزئیات نمایش دهد.

 


مرحله اول:

نرم افزار BrowsingHistoryView را دانلود کنید این نرم افزار به صورت پورتابل بوده و به راحتی روی کامپیوتر شما و درایو USB قابل اجرا می باشد.
دانلود نرم افزار Browsing History View

مرحله دوم:

پس از اجرای نرم افزار از شما محدوده زمانی برای مشاهده تاریخچه درخواست میکند همچنین برای بدست آوردن نتایج دقیق تر می توانید محدوده خاصی را تعیین کنید.

 

 

BrowsingHistoryView

 

مرحله سوم:

مرورگرهای مورد نظر خود را انتخاب و دکمه OK را فشار دهید.اگر بیش از یک حساب کاربری (پروفایل) بروی کامپیوتر خود دارید می توانید کاربر خاصی را در قسمت برای مشاهده تاریخچه مرورگر انتخاب نمائید.
پس از اعمال این تنظیمات، نرم افزار در هر لحظه اطلاعات  مربوط به تمام مرورگر ها را جمع آوری و به شما نمایش خواهد داد این اطلاعات لیستی کامل شامل عنوان صفحات وب،آدرس URL،زمان بازدید از صفحه و کاربری که از صفحات بازدید نموده ، می باشد.

 

BrowsingHistoryView

می توانید با کلیک بروی هر یک ار ستون ها به راحتی آنها را مرتب کنید، دو بار کلیک بروی آدرس ها آنها را روی مرورگر باز نمی کند ولی می توانید با کپی کردن آدرس در مرورگر صفحه مورد نظر را مشاهده کنید.
 

محدودیت

با وجود اینکه نرم افزار BrowsingHistoryView یک ابزار مناسب برای مشاهده تاریخچه مرورگر ها به صورت یکپارچه می باشد ولی دارای نقاط ضعفی نیز هست به عنوان مثال اگر از مرور گر پورتابل استفاده شود و یا تاریخچه مرورگر ها پاک شود در این صورت این نرم افزار کارائی نخواهد داشت.

 

BrowsingHistoryView

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت