رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

پشتیبانی سایت,4.7 out of 5 based on 7 rating

پشتیبانی سایت

Site Support
1 1 1 1 1 Rating 4.71 (7 Votes)

پشتیبانی سایت خدمتی متمایز از طرف شرکت آسیا نت پرداز برای تمام کسانی است که در نگهداری و مدیریت وب سایت خود با مشکل مواجه شده اند.
با بررسی نیاز های مختلف صاحبان وب سایت ها و وضعیت فعلی وب سایت بهترین و بهینه ترین راهکار را در خصوص مدیریت و پشتیبانی هر چه بهتر سایت به شما ارائه خواهیم داد.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت کلیه اقداماتی که یک وب سایت برای مدیریت و نگهداری با آنها سر و کار دارد از جمله مشکلات سیستم مدیریت محتوا ، خطاهای برنامه نویسی ، پایگاه داده سایت ، امنیت سایت ، موارد مربوط به سرور و دامنه  و هر رویداد غیر مترقبه ی دیگری را شامل می گردد.
پشتیبانی سایت به روش های متنوعی ارائه می گردد تا رضایت هرچه بیشتر مشتریان ما برآورده شود ، پشتیانی سایت می تواند برای رفع مشکلات موردی سایت همچون تعمیر سایت و یا با ارائه مشاوره و راهکار تخصصی به مشتری انجام شود و یا به درخواست مشتری پشتیبانی سایت به مدت معینی با عقد قرارداد به شرکت آسیا نت پرداز واگذار گردد.
برای ارتباط با کارشناس بخش مدیریت و پشتیبانی سایت کافیست از طریق ایمیل info{at}asianetpardaz.com اطلاعات مربوط به سایت خود را برای ما ارسال فرمائید، در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش پروژه و آگاهی از تعرفه ها و جزئیات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس فنی : 09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت