رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

طراحی سایت,4.8 out of 5 based on 53 rating

طراحی سایت

Web Design
1 1 1 1 1 Rating 4.83 (53 Votes)

طراحی سایت و پیاده سازی آن در اندیشه ما مسیری است که یک سایت برای بدست آوردن سهم خود از بازار تجارت الکترونیکی و یا بدست آوردن کاربران اینترنتی طی می کند. با راه اندازی یک سایت ،شما وارد فضای فروش آنلاین می شوید و امکان ایجاد فروشگاه های مجازی، یک منبع اطلاعاتی از شرکت و امکان ارتباط متقابل بین مشتریان،کارکنان و مدیران فراهم میگردد. قابل توجه است که امروزه درصد کثیری از مصرف کنندگان قبل از خرید کالا یا خدمات خاص ، اقدام به جستجو و تهیه اطلاعات در مورد هدف مورد نظر خود می کنند، سایت این امکان را فراهم می کند که شما کالا و خدمات خود را به نسبت موتور های جستجو بهینه سازی کرده و در نتیجه در دسترس مشتریان خود قرار بگیرید.

طراحی سایت

راهکار ما:

ما در راهکار های ارائه شده برای طراحی سایت گام را فراتر از یک طراحی فقط ظاهری گذاشته ایم. این کار برای ما بسیار مهم و حیاتی است چرا که در نظر ما پیشنهاد کاری یک مشتری در نهایت اولویت زمانی و مالی برای مشتری قرار دارد.راهکار های طراحی سایت بعنوان یکی از امور اولیه راه اندازی یک کسب و کار بشمار می رود و ما هزینه های زیادی که برای راه اندازی کسب و کار و یا یک شرکت نوپا وجود دارد را درک می کنیم و به همین دلیل راهکار های مختلفی در این زمینه ارائه می دهیم که برای تمامی مشتریان ما از تجارت های بزرگ تا کسب و کارهای کوچک از نظر هزینه های راه اندازی مقرون به صرفه باشد.

شعار ما ساده است:

زمانی که سفارش طراحی سایت دریافت می کنیم ما سایت شما را با نهایت حرفه ای گری و در اوج کارایی و چشم نوازی ارائه خواهیم داد تا بازدیدکنندگان بیشتر و در نتیجه مشتریان بیشتری برایتان به ارمغان آوریم.

راهکار ما

یکی از اهداف اصلی ما برای افزایش بازدید سایت شما، فراهم نمودن فضایی است که کاربران مدت زمان بیشتری در سایت شما سپری کنند. برای برآورده نمودن این خواسته، ما از به روزترین فناوری های وب استفاده میکنیم و همچنین سایت استانداردی را طراحی خواهیم کرد که بدون خطا با تمامی مرورگر ها و گوشی های تلفن همراه قابل مشاهده و استفاده باشد. طراحی و تکنیک های ما موفقیت سایت شما را که شاید یک سایت تجارت الکترونیک ، سایت اطلاع رسانی ، سایت شخصی و یا یک سایت کسب و کار کوچک باشد را تضمین میکند.

صرف نظر از حجم کاری و بودجه مالی خود مطمئن باشید که پروژه شما برای ما اولویت اول را دارد چرا که ما موفقیت شما را موفقیت خود می دانیم.

اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش طراحی سایت و آگاهی از تعرفه ها و جزییات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس تجارت الکترونیک :09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت