رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

بهینه سازی سایت - سئو سایت,4.2 out of 5 based on 18 rating

بهینه سازی سایت - سئو سایت

SEO services
1 1 1 1 1 Rating 4.22 (18 Votes)

بهینه سازی سایت و سئو سایت مجموعه اقداماتی را شامل می گردد که برای بهینه سازی سایت بر اساس استاندارد های موتور های  جستجو انجام می پذیرد تا سایت مورد نظر بر اساس کلمات کلیدی (کلید واژه) هدف رتبه های بهتری در نتایج موتور های جستجو کسب نماید که این امر به عنوان افزایش بازدید سایت برای هر سایت اینترنتی بسیار مهم و حیاتی می باشد.
بهینه سازی سایت و سئو سایت در ارتباط با طراحی سایت صنعتی و کلیه سایت هایی که با کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیک در ارتباط هستند بدلیل دستیابی به کاربرانی که در موتور های جستجو اقدام به جستجوی کلمات کلیدی شامل خدمات و محصولات این سایت ها هستند، اهمیت دو چندانی پیدا می کند چرا که این کاربران ارزشمند به دنبال خرید محصول و یا دریافت خدمات هستند و اغلب بوسیله ارتباط با نتایج برتر موتور های جستجو بدنبال خواسته ی خود هستند.
بهینه سازی و سئو سایت در شرکت آسیا نت پرداز مراحل فنی مختلفی را طی می کند که در ادامه ارائه شده است:
1-تگ گذاری: تگ گذاری بروی مطالب مختلف سایت،نمایش خلاصه مطالب مرتبط و توضیحات مربوطه با استفاده از استاندارد های جهانی اجرای بهینه سازی سایت.

SEO

2-بهینه سازی محتوای سایت: این بخش شامل بهینه سازی کامل محتوای سایت شامل قسمت های همچون عنوان صفحات،متن مختص هر صفحه، آدرس صفحات و بهینه سازی پارامترهای ظاهری سایت می شود.
3-مدیریت محتوا: تعریف الگوی مفهومی کلمات کلیدی مرتبط با ماهیت و اهداف سایت،تعیین کلمات هم معنی در الگوی انتخابی و تولید کلید واژه های مرتبط.
4-کلمات کلیدی اولیه: تولید کلمات کلیدی اولیه در نتیجه فرآیند آنالیز کلمات کلیدی با بررسی الگوی رفتاری کاربران سایت و مطالب مرتبط با مفهوم سایت و انتخاب کلمات کلیدی از بین نمونه های اولیه.
5-کلید واژه: بررسی نهایی ، انتخاب ، ویرایش و حذف کلمات کلیدی منتخب.
6-سایت مپ: تولید فایل xml متناسب با آخرین استاندارد های سایت مپ برای معرفی به موتور های جوستجو معتبر مانند: گوگل،یاهو و...
7-ثبت سایت  در موتور های جستجو و وب دایرکتوری ها: با ثبت سایت در موتور جستجو همچون Bing ، Yahoo ،Google امکان نمایش سایت در نتایج جستجو فراهم می گردد و با ثبت در وب دایرکتوری های معتبر، سایت در دسته های مرتبط با ماهیت و فعالیت سایت قرار می گیرد.
8-تطبیق آدرسها:در سایت هایی که طراحی  سایت مجدد بر روی آنها انجام شده، عمل تطبیق آدرس ها انجام می شود تا رتبه سایت و بخش های آن در سایت جدید معتبر باشد.

SEO

اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش پروژه و آگاهی از تعرفه ها و جزئیات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس تجارت الکترونیک :09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت