رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

ثبت در موتور جستجو (SES) ,5.0 out of 5 based on 5 rating

ثبت در موتور جستجو (SES)

Search Engine Submission
1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

ثبت در موتورهای جستجو (SES: Search Engine Submission) عبارت است از معرفی مستقیم یک سایت به موتورهای جستجو. بخاطر اینکه اغلب موتورهای جستجو همچون Google،Yahoo و Bing برای شناسایی سایت ها در فضای اینترنت از روبات ها و خزنده های اختصاصی خود استفاده میکنند، اجرای اقدامات ثبت سایت در موتور جستجو و SES از طرف مدیران سایت کمتر مورد توجه قرار میگیرد.
با این حال دلایل مهمی برای ثبت در موتورهای جستجو (SES) وجود دارد، مدیران موفق ترجیح میدهند بجای صرف زمانی برای شناسایی سایتشان توسط موتورهای جستجو خودشان اقدام به ثبت سایت در موتور جستجو کنند و البته که می خواهند سایتی به روز در نتایج موتورهای جستجو داشته باشند.

ثبت سایت در موتور جستجو

سایت چگونه ثبت میشود؟

ثبت سایت در موتور جستجو به دو روش انجام میشود، یک سایت را می توان به صورت صفحه به صفحه ثبت کرد و یا اینکه با استفاده از تکنیک سایت مپ سایت را به صورت یکپارچه در موتور جستجو ثبت نمود. با این حال اگر طراحی سایت مطابق استاندارد صورت گرفته باشد، تنها با ثبت صفحه اول موتورهای جستجو به طور کامل سایت را شناسایی می کنند.

اکثر سایت های موجود در فضای اینترنتی خواستار قرارگیری در لیست موتورهای جستجوی محبوب هستند چرا که اکثر افراد برای بدست آوردن کالا و خدمات مورد نظرشان ابتدا با جستجو در موتورهای جستجو شروع میکنند. سایت ها برای قرار گیری در رتبه های بالای لیست نتایج مربوط به موتورهای جستجو همواره در رقابت هستند. معمولا کاربران موتور های جستجو از نتایج صفحه اول استقبال بیشتری میکنند و این دلیلی است که مدیران سایت ها علاقه فراوانی به قرارگیری در رتبه های برتر نتایج هستند.

ثبت سایت در موتور جستجو

برای بدست آوردن رتبه های مناسب در نتایج موتورهای جستجو و افزایش بازدید سایت اقداماتی باید انجام شود که به این مجموعه اقدامات در اصطلاح بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) گفته میشود.
اجرای ثبت در موتورهای جستجو (SES) در کنار دیگر اقدامات بهینه سازی همچون بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی که افزایش بازدید سایت امری حیاتی می باشد، بسیار ضروری است.
برای اطلاع از خدمات بهینه سازی ارائه شده توسط شرکت ارتباطات آسیا نت پرداز، مطالعه بخش خدمات بهینه سازی توصیه میگردد.

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت