رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

بهینه سازی موتور جستجو (SEO),5.0 out of 5 based on 7 rating

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

 search engine optimization
1 1 1 1 1 Rating 5.00 (7 Votes)

بهینه سازی موتور جستجو (SEO: Search Engine Optimization) عبارت است از مجموعه تکنیک هایی که برای افزایش بازدید سایت ، ارتقای رتبه سایت و قرار گیری سایت در نتایج برتر موتورهای جستجو انجام می پذیرد.

SEO

امروزه اکثر افراد از فضای اینترنت برای دستیابی به اطلاعات، کالا و خدمات مورد نظرشان استفاده میکنند و آمار بدست آمده بیانگر این حقیقت است که بیشتر از 85 درصد استفاده کنندگان از اینترنت برای دستیابی به اهداف مورد نظرشان از موتورهای جستجو همچون Google،Yahoo و Bing استفاده میکنند. با توجه به این نکات ضرورت اجرای بهینه سازی بیشتر جلب توجه میکند ، مدیران و صاحبان سایت خواهان افزایش بازدید سایت و رتبه سایت هستند ، برای دستیابی به این امر ضروری است که تکنیک های بهینه سازی برای هر سایتی اجرا گردد.
 

در اجرای تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) سایت مورد نظر بر اساس استانداردهای SEO بررسی میگردد، با تحلیل محتوا و اهداف سایت کلمات کلیدی شناسایی شده و برای دستیابی به رتبه های مناسب در نتایج موتورهای جستجو استفاده می شود.

SEO services

اجرای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در کنار دیگر اقدامات بهینه سازی همچون ثبت در موتور جستجو (SES) در تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی که افزایش بازدید سایت امری حیاتی می باشد، بسیار ضروری است.
برای اطلاع از خدمات بهینه سازی ارائه شده توسط شرکت ارتباطات آسیا نت پرداز، مطالعه بخش خدمات بهینه سازی توصیه میگردد.


اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش پروژه و آگاهی از تعرفه ها و جزئیات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس تجارت الکترونیک :09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت