رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

بازاریابی موتور جستجو,4.6 out of 5 based on 5 rating


بازاریابی موتور جستجو

Search Engine Marketing
1 1 1 1 1 Rating 4.60 (5 Votes)

برای راه اندازی تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی پس از طراحی سایت و بهینه سازی سایت بر اساس نتایج موتورهای جستجو شما میتوانید برای افزایش بازدید سایت و در نتیجه دستیابی به مشتریان و فروش بیشتر از راهکارهای تجارت الکترونیک همچون بازاریابی اینترنتی و بازاریابی موتور جستجو (SEM:Search Engine Marketing) استفاده کنید. SEM در ازای پرداخت مبلغی به موتورهای جستجو سایت شما را در قسمت مربوط به تبلیغات در نتایج جستجو نشان می دهد. برخلاف SEO که پروسه ای زمانبر است نتایج استفاده از SEM سریعا مشاهده میگردد به طوریکه پس از آغاز تبلیغات افزایش بازدید سایت محسوس خواهد بود.

بازاریابی موتور جستجو

هزینه استفاده از SEM بر اساس روش پرداخت در ازای هر کلیک (PPC:Pay Per Click) محاسبه میگردد به طوریکه زمانی در ازای SEM هزینه پرداخت خواهید کرد که کاربری با استفاده از موتورهای جستجو (مانند: گوگل،یاهو،بینگ) بروی تبلیغات شما کلیک کرده و وارد سایت شده است. این روش یک راهکار بسیار مناسب برای کنترل هزینه ها و بهره مندی از هزینه صرف شده برای تبلیغات می باشد.
توجه به این نکته ضروری است که هر دو روش SEO و SEM در وب سایت هایی موثرتر هستند که دارای محتوای مناسب بوده و تعامل خوبی با کاربران و مشتریان خود داشته باشند. بنابراین در هنگام طراحی و ساخت وب سایت و همچنین بهینه سازی آن محتوای وب سایت و انتخاب کلمات کلیدی مناسب اهمیت بسیاری دارد.
پیش از استفاده از SEM به این نکته توجه داشته باشید که وب سایت شما یا همان کسب و کار اینترنتی شما این قابلیت را داشته باشد که بتواند کاربران بدست آمده از این روش را به مشتری تبدیل نماید یا به عبارتی بتوانید از هزینه ای که صرف این تبلیغات می کنید به سود دهی برسید در غیر این صورت استفاده از این روش چندان برایتان مفید نخواهد بود.

شروع کار بازاریابی موتور جستجو

اگر شما صاحب وب سایت یا کسب و کار اینترنتی هستید و تصمیم به استفاده از بازاریابی موتور جستجو گرفته اید، به نکات زیر توجه داشته باشید:
1-بودجه مالی و هدف واقع بینانه ای داشته باشید. استفاده موفق از SEM میتواند چندین برابر هزینه پرداختی درآمدزایی داشته باشد. در ابتدا برای دستیابی به تصمیم مناسب میتوانید از بازه های زمانی کوتاه یا یک گستره جغرافیایی خاص شروع کنید.
2-تست و تکرار. همانند اجرای SEO ، در بازاریابی موتورهای جستجو نیز همواره باید نتایج را بررسی و بهبود دهید،اهداف و کلمات کلیدی و میزان سرمایه گذاری خود را بر اساس رقابت و رقبای خود تغییر دهید و با تکرار این فرآیند به نتایج مطلوب خود برسید.
3-بررسی راهکارهای مختلف SEM. در صورتیکه تصمیم دارید خودتان برای راه اندازی و مدیریت بازاریابی موتور جستجو زمان اختصاص دهید می توانید مستقیما با شرکت موتور جستجو در ارتباط باشید، و در صورتیکه تخصص یا زمان کافی برای این امر را ندارید میتوانید از خدمات شرکت های تخصصی در این زمینه استفاده کنید.


اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش پروژه و آگاهی از تعرفه ها و جزییات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس تجارت الکترونیک :09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت