رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

طراحی سایت واکنش گرا,1.1 out of 5 based on 297 rating

طراحی سایت واکنش گرا

Responsive Web Design
1 1 1 1 1 Rating 1.05 (297 Votes)

طراحی سایت واکنش گرا با عنوان Responsive Web Design استاندارد جدیدی در طراحی سایت که با تغییر الگوی رفتاری کاربران وب در استفاده از اینترنت به یک ضرورت تبدیل شده است.
امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در عرصه فناوری اطلاعات کاربران وب از محدوده استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ برای مشاهده صفحات وب فراتر رفته اند و وسیله های جدید و متنوع تری از جمله انواع گوشی های هوشمند ، انواع تبلت و حتی تلویزیون های هوشمند نیز میزبان وب سایت ها شده اند.

طراحی سایت واکنشگرا


این تغییر در الگوی رفتاری کاربران وب در استفاده از دستگاه های مختلف مستلزم رعایت استاندارد های خاصی در طراحی سایت می باشد که سایت می بایست قابلیت تطبیق با دستگاه های مختلف با ویژگی ها و رزولوشن های مختلف را داشته باشد.

اهمیت طراحی سایت واکنشگرا

جدید ترین آمار ها از پراکندگی کاربران وب در استفاده از دستگاه های مختلف برای استفاده از اینترنت نشان از رشد روز افزون استفاده از انواع گوشی های هوشمند و تبلت می باشد، وب سایتی که در طراحی آن از استاندارد طراحی واکنش گرا استفاده نمی شود در مقابل تغییر سایز صفحه نمایش انواع گوشی هوشمند و تبلت با مشکل عدم نمایش صحیح صفحات وب به کاربران خود مواجه می شوند. در زیر دو نمونه از طراحی سایت واکنش گرا (سمت راست) و سایت بدون طراحی واکنش گرا ( سمت چپ) را در صفحه نمایش گوشی هوشمند با رزولوشن 480*320 مشاهده میکنید.نمایش سایت با طراحی واکنشگرا در صفحه نمایش گوشی هوشمندنمایش سایت بدون طراحی واکنشگرا در صفحه نمایش گوشی هوشمند


تفاوت نمایش دو وب سایت بالا اهمیت و ضرورت استفاده از طراحی سایت واکنش گرا را نمایان میکند.
شرکت آسیا نت پرداز پیشرو در طراحی سایت با جدید ترین استاندارد های دنیای وب آماده ارائه خدمات منحصر بفرد به مشتریان خود می باشد.... با ما تماس بگیرید.


اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش پروژه و آگاهی از تعرفه ها و جزئیات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس فنی : 09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت