رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

آموزش کاربردی Samsung galaxy s3: مدیریت برنامه های کاربردی در داخل پوشه

How to organize App icons into folders on the Samsung Galaxy S3

Galaxy s3 برای دسترسی سریع به برنامه ها در هنگام نیاز به آنها بهتر است برنامه های مشابه را داخل یک پوشه قرار داده و به این ترتیب تمامی برنامه ها را طبقه بندی کرد.

 

ادامه مطلب...

بررسی رقابت iPhone 5 ، Galaxy S3 ، Lumia 920

iphone5 vs galaxy s3 vs lumia 920 competitions

smart phones

 Nokia Lumia920 ,Samsung Galaxy S3 ,Apple iPhone 5 جدید ترین محصولات کمپانی های اپل،سامسونگ و نوکیا رقابت شدیدی برای تصاحب بازار گوشی های هوشمند آغاز کرده اند با رونمایی از محصول جدید اپل بررسی تخصصی برای مقایسه این سه گوشی هوشمند انجام داده ایم.

در ابتدا توجه به این نکته ضروری است که گوشی های Apple iPhone 5  و Lumia 920 هنوز (زمان نگارش مطلب) وارد بازار نشده و دسترسی به آنها امکان پذیر نیست و این بررسی و مقایسه با اطلاعات محدود موجود صورت گرفته است، مانند هر مقایسه ای سلیقه هر فردی متفاوت است و امکان دارد شما در نتیجه گیری با ما موافق نباشید.
ادامه مطلب...

بررسی تخصصی دوربین iPhone 5

iphone5 camera review

بررسی تخصصی دوربین iPhone 5
با وجود اینکه اپل برای گوشی iPhone 5 (آی فون5) در دوربین افزایش پیکسل نداشته ولی  پیشرفتهای قابل توجهی در شفافیت  و عکسهای پر جنب و جوش تر و همچنین کاهش نویز در شرایط کم نور داشته است.
iPhone 4S محصول قبلی اپل قابلیت شگفت انگیزی در عکاسی ارائه داده و برای بسیاری از کاربرانش جایگزینی مناسب برای دوربین عکاسی می باشد. اهمیت دوربین گوشی زمانی بیشتر نمایان می گردد که در مواقع نیاز بدانید دوربین با کیفیتی همراه خود دارید.
اکنون به کمک تصاویر نمونه گرفته شده به بررسی دوربین iPhone 5 و پیشرفتهای سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازیم.

ادامه مطلب...

آموزش کاربردی Samsung Galaxy S3 - ویژگی Smart Stay

how to use smart stay on the galaxy s3

گوشی Samsung Galaxy S3Smart Stay  ویژگی جدیدی است که توسط شرکت Samsung برای اولین بار روی گوشی galaxy S3 ارائه شده است که به صرفه جویی در مصرف باطری کمک می کند. در گوشی Samsung Galaxy S3 صفحه نمایش شگفت انگیزی ارائه شده است که روشن، شفاف و بزرگ می باشد، اما در مقابل این امکانات  باطری زیادی مصرف می شود. با این حال این شرکت نیز همانند اکثر تولیید کنندگان بزرگ گوشی های هوشمند امکان استفاده بهینه از باطری گوشی را برای کاربر فراهم نموده است.

ادامه مطلب...
جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت