رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

راهنمای خرید لپ تاپ-بخش اول: سه قانون کلی

laptop buying guide
راهنمای خرید لپ تاپ

لپ تاپ جزو وسیله هایی است که به هنگام خرید هر کسی به نسبت اطلاعاتی که دارد در مورد ظاهر، قیمت و یا مشخصات فنی آن نظرات کارشناسی ارائه میدهد. در این مقاله سعی شده است به تمامی مواردی که به هنگام خرید لپ تاپ توجه به آنها ضروری است پرداخت شود. بخش اول را با سه قانون کلی برای رسیدن به یک انتخاب مناسب شروع میکنیم.

ادامه مطلب...

بررسی لپ تاپ Acer ICONIA 6120 Dual-Screen

Acer ICONIA 6120 Dual-Screen Touchbook
بررسی لپ تاپ Acer ICONIA 6120 Dual-ScreenAcer ICONIA 6120 Dual-Screen Touchbook
این طرح توسط شرکت  Acer ارائه شده است ومهمترین ویژگی آن استفاده از دو صفحه نمایش لمسی 14 اینچی  به جای یک صفحه نمایش و یک صفحه کلید مجزا است ، در این مدل به جای صفحه کلید یک صفحه نمایش لمسی قرار گرفته است که می تواند به عنوان دسکتاپ توسعه یافته یا صفحه کلید مجازی استفاده شود.ادامه مطلب...

بررسی لپ تاپ Razer Blade

Razer Blade

لپ تاپ Razer blade با طراحی این مدل ، شرکت Razer که تا کنون در زمینه بازی های کامپیوتری فعالیت داشته وارد بازار لپ تاپ گردید. ویژگی شگفت انگیز و انقلابی  مدل Razer blade رابط کاربری (UI - User Interface) آن می باشد  که شامل یک پد لمسی + صفحه نمایش LCD و 10 دکمه قابل تنظیم LED  می باشد. در این مدل پد لمسی + صفحه نمایش بر خلاف همیشه که در وسط قرار داشت به سمت راست منتقل شده است تا فضای مناسب تری برای استراحت مچ دست فراهم شود.

 

 

 

ادامه مطلب...
جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت