رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

آنالیز کلمات کلیدی,1.1 out of 5 based on 254 rating

آنالیز کلمات کلیدی

Keyword Analysis
1 1 1 1 1 Rating 1.15 (254 Votes)

آنالیز کلمات کلیدی (کلید واژه) و انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای اجرای پروسه بهینه سازی موتورهای جستجو از پر اهمیت ترین بخش های این کار می باشد که هرگونه بی توجهی به این امر و ساده انگاری آن لطمات جبران ناپذیری بر نتایج بهینه سازی و سئو سایت وارد می کند همان طور که تجربه نشان داده چه بسیار وب سایت های قدرتمندی از نظر طراحی سایت و پیاده سازی وجود دارند که در امر بهینه سازی و سئو سایت ناموفق بوده و در نتیجه از رسیدن به اهداف مورد نظر باز مانده اند.
آنالیز کلمات کلیدی امری فنی و تخصصی است که مستلزم تجربه و تسلط کامل به مباحث مختلفی در زمینه موتورهای جستجوگر ، تجارت الکترونیک ، الگوی رفتاری کاربران هر منطقه ، مدل های مختلف کسب و کارهای اینترنتی و ... می باشد.

آنالیز کلمات کلیدی

آنالیز و انتخاب کلمات کلیدی مناسب در طی چندین مرحله از جمله آنالیز اهداف وب سایت هدف ، آنالیز الگوی رفتاری محدوده کاربران هدف ، آنالیز رقبا ، آنالیز نتایج موتورهای جستجو مختلف در مورد اهداف وب سایت هدف ، تعریف کلمات کلیدی اولیه شامل چند صد کلمه کلیدی ، بررسی و انتخاب مجدد از بین کلمات کلیدی اولیه ، بررسی وضعیت کلمات کلیدی منتخب و انتخاب کلمات کلیدی نهایی می باشد که پس از تولید محتوای سایت بر اساس کلمات کلیدی نهایی نتایج کسب شده توسط وب سایت در موتورهای جستجوی مختلف در بازه های زمانی مختلف بررسی میگردد تا بر اساس نتایج بدست آمده در صورت نیاز در خصوص کلمات کلیدی نهایی تصمیمات لازم که ممکن است منجر به تقویت ، اصلاح و یا حذف کلمه کلیدی گردد ، گرفته شود.
نتایج درخشان شرکت آسیا نت پرداز در بهینه سازی سایت موید توان و تجربه کارشناسان این مجموعه در زمینه آنالیز و انتخاب کلمات کلیدی برای وب سایت های مختلف با کاربری و اهداف مختلف می باشد.

اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش پروژه و آگاهی از تعرفه ها و جزئیات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس فنی : 09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت