رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

بازاریابی ایمیل,5.0 out of 5 based on 6 rating

بازاریابی ایمیل

email marketing
1 1 1 1 1 Rating 5.00 (6 Votes)

بازاریابی ایمیل روشی مفید و کارا در تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی می باشد که توسط صاحبان مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی مورد توجه قرار گرفته است.
بازاریابی ایمیل ارتباطی آسان،سریع و مستقیم مابین صاحبان مشاغل ، کاربران و مشتریان برقرار میکند. تولید محتوای مناسب و استفاده از بازاریابی ایمیل نقش مهمی در جلب کاربران و مشتریان بیشتری ایفا میکند بطوریکه در صورت جلب توجه و رضایت کاربران محتوای مربوط به اهداف مورد نظر توسط کاربران در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و بدین ترتیب بازار هدفی گسترده با مشتریان انبوه ایجاد میگردد.

بازاریابی ایمیل

اجرای تکنیک های بازاریابی ایمیل با وجود سادگی نیازمند رعایت اصول حرفه ای بازاریابی اینترنتی میباشد ، چرا که در صورت تحلیل نادرست و اجرای نامناسب توسط سرویس های ایمیل به عنوان هرز نامه شناخته شده و به اعتبار یک فعالیت اینترنتی لطمه میزند.
طراحی سایت و تولید محتوای مناسب، بازاریابی ایمیل به همراه بازاریابی شبکه های اجتماعی و بازاریابی موتور جستجو مجموعه فعالیتهای بازاریابی اینترنتی برای افزایش بازدید سایت و بدست آوردن مشتریان بیشتر میباشد.
شرکت آسیا نت پرداز با چندین تجربه موفق در تحلیل و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی خدمات منحصر بفردی در این زمینه ارائه میدهد.


اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش پروژه و آگاهی از تعرفه ها و جزییات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس تجارت الکترونیک :09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت