رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

طراحی فروشگاه اینترنتی ,5.0 out of 5 based on 13 rating

طراحی فروشگاه اینترنتی

web Store Design
1 1 1 1 1 Rating 5.00 (13 Votes)

طراحی فروشگاه اینترنتی ، سایت فروشگاه اینترنتی ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فروش اینترنتی مفاهیمی هستند که امروزه بیش از پیش توسط صاحبان مشاغل مختلف و عموم افراد  جامعه مورد توجه قرار گرفته می شوند. دلیل این امر را می توان پیشرفت روز افزون دنیای فناوری اطلاعات و تغییر الگوی رفتاری جامعه و به طبع آن تغییر روش های تجارت در دنیای امروزی دانست.
پدیده ی اینترنت امروزه به نسبت سالیان گذشته جایگاه مناسبی در نزد عموم مردم کسب و کرده و بگونه ای وارد سبک زندگی افراد شده است و شاهد استقبال خریداران از خرید و فروش اینترنتی و رشد صعودی ایجاد فروشگاه اینترنتی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستیم.
حرکت به سوی کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک برای صاحبان مشاغل ، تجارت سنتی و کلیه کسانی که به ارائه محصولات و خدمات خود  اهمیت می دهند امری ضروری شده است.

طراحی سایت فروشگاهی و نمایشگاه

مزایا:

ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده
امکان معرفی مستقیم محصولات توسط تولید کنندگان
ایجاد فضای آزاد رقابتی
حذف محدودیت های تجارت سنتی از قبیل محدودیت های زمانی ، مکانی و ...
حذف هزینه های اضافی در چرخه تولید، خرید و فروش
حذف واسطه های اضافی در خرید و فروش
تنوع نوع و قیمت محصولات برای خریداران
امنیت و سهولت خرید با سرویس پرداخت آنلاین
امکان تحلیل الگوی رفتاری خریداران توسط فروشندگان و تولیدکنندگان برای اصلاح چرخه تولید و فروش
مدیریت بهتر مبادلات
و ...


شرکت آسیا نت پرداز با چندین تجربه موفق در طراحی فروشگاه اینترنتی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خدمات ویژه ای برای تولیدکنندگان و فروشندگانی که تمایل به همگامی با دنیای امروزی و بهره مندی از تجارت الکترونیک دارند، ارائه می دهد.
ایجاد فروشگاه اینترنتی مطابق جدید ترین استانداردهای تحت وب اهمیت بسیاری در جلب اعتماد خریداران دارا می باشد ، علاوه بر طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاربر پسند در جهت جلب توجه خریداران ، تحلیل نیاز های کاربران سایت فروشگاه اینترنتی و سهولت استفاده از خدمات سایت نیز اهمیت فراوانی دارد که در راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید مد نظر قرار گیرد.
علاوه بر طراحی فروشگاه اینترنتی خدمات دیگری همچون دیجیتال مارکتینگ ، بهینه سازی و سئو سایت ، افزایش بازدید سایت ، تحلیل بازار فروش اینترنتی ، افزایش فروش اینترنتی ، بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و بهینه سازی تجارت الکترونیک نیز توسط شرکت آسیا نت پرداز در زمینه تجارت الکترونیک ، کسب و کار های اینترنتی و فروش اینترنتی ارائه می گردد تا تضمینی برای موفقیت مشتریان این شرکت در هر مرحله ای از یک کسب و کار اینترنتی یا  تجارت الکترونیک که هستند باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی کلبه شکار از جمله نمونه های کاری شرکت آسیا نت پرداز در زمینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشد.

فروشگاه اینترنتی کلبه شکار


اطلاعات بیشتر

برای مشاوره رایگان، سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی ، آگاهی از تعرفه ها و جزئیات سفارش با ما تماس بگیرید:
ایمیل: info[at]asianetpardaz.com
تماس مستقیم با کارشناس فنی :09369976863

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت