رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

سیستم مدیریت محتوا

CMS - content management system 

سیستم مدیریت محتوا ، سایت شما را پویا و پر محتوا نگه می دارد!

CMS یک نوع از ساختار پیشرفته وب سایت های اینترنتی می باشد که محوریت آن بر اساس کنترل محتویات از قبیل متن ، تصویر ، گرافیک می باشد.
خصوصیت بارز سیستم های مدیریت محتوا سادگی آن برای عموم است به این معنی که شما براحتی می توانید مطالب و سایر موضوعات محتوا وب سایت خود را تنها با چند کلیک کنترل نمایید.
یکی از عوامل محبوبیت این نوع سیستم ها راحتی کار با آن است . ابزار های متنوعی در داخل این نوع سیستم ها تعریف گشته که از آن جمله می توان به مدیریت مطالب از جمله درج مطالب ، گروه بندی مطالب ، آرشیو نمودن ، بروزرسانی ، حذف مطالب و مدیریت تصاویر ، فیلم و سایر فایل ها و موارد امنیتی آن اشاره نمود.
این نوع سیستم های دارای کاربرد های مختلفی می باشد به عنوان مثال می توان به سایت های شخصی و حتی سایت های با محتوا آموزشی و اطلاع رسانی و همچنین سایت فروشگاهی و نمایشگاهی اشاره نمود. با این وجود سطح وسیعی از وب سایت های موجود در اینترنت از CMS ها استفاده می نمایند .
امروزه با توجه به پیشرفت های بسیار زیاد در امر برنامه نویسی وب ، سیستم های مدیریت محتوا با قابلیت های بسیار بالایی از جمله امنیت نسبتا بالا و بهینه سازی شده در موتور های جستجو ( SEO ) توسعه یافته اند.

CMS

راهکارهای ما در بهینه سازی CMS شما چیست ؟

CMS مدیر وب سایت را قادر به انجام هر گونه عملیات از جمله مرتب سازی مطالب ، بروزرسانی ، ایجاد تغییرات در متون ، حذف مطالب مورد نطر ، بدون در نظر گرفتن هرگونه آموزش تخصصی می باشد.
CMS بهترین ابزار برای افزایش فعالیتهای مربوط به وب سایت در نتیجه ایجاد یک موقعیت بهتر برای مدیر سایت است.
با این وجود ساختار های پیشرفته در آن بکار برده شده است و آن را به اجزای کوچکتری تقسیم نموده تا در کمترین زمان بیشترین کاربرد را داشته باشد . این اجزای کوچکتر شما را قادر به انجام فعالیت های منحصر به فردی می سازد ، از آن جمله می توان به چند زبانه بودن ، طراحی قالب های مناسب ، استفاده از ابزار کنترل محتوا جهت بهنیه سازی وب سایت در موتور های جستجو گر ، ایجاد سیستم های آموزشی و تجارت الکترونیکی و سایر ابزار های تخصصی اشاره نمود. این امر باعث کاهش هزینه های نگهداری وب سایت می شود.
اما با این وجود بسیاری از سایت ها با دارا بودن این ابزار از پیشرفت مناسبی برخوردار نبوده و کارایای لازم را ندارند . از این رو متخصصین ما با دارا بودن تجربه چندین ساله در زمینه طراحی و پیاده سازی CMS خدمات متنوعی را برای مدیران وب سایت ارائه نموده اند.از جمله این خدمات می توان به بهینه سازی CMS شما اشاره نمود :

CMS

بهینه سازی CMS

1. انجام تنظیمات بهینه CMS بر روی سرور
2. ارائه ابزار آنالیز بازدید کنندگان
3. بهینه سازی و ویرایش مطالب سایت
4. ارائه خدمات تخصصی کد نویسی ( توسعه کاموپننت - ماژول - قالب و پلاگین )
5. آرشیو سازی مطالب سایت و پشتیبانی گیری اط اطلاعات سایت
6. بهینه سازی بخش مدیریت سایت و ارتقا امنیت مدیریت
7. ارائه امکانات چند زبانه بودن در سایت
8. بهینه سازی موتور های جستجو ( SEO ) و افزایش بازدید سایت
7. افزایش سرعت در لود صفحات
8. ارتقاء گرافیکی سایت
9. ارائه خدمات تخصصی تجارت الکترونیک
10. کاهش هزینه های در نگهداری وب سایت و افزایش کارایی

سیستم مدیریت محتوا

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت