رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

تکنیک های اندروید,4.7 out of 5 based on 10 rating

App هفته- برنامه اندرویدی SnapNPlay

week-app-android-app-snapnplay
1 1 1 1 1 Rating 4.70 (10 Votes)

SnapNPlaWeek App - Android app SnapNPlayy برنامه اندرویدی مورد نظر برای معرفی در قسمت "App هفته"  می باشد که با  توانایی اسکن نت موسیقی و اجرای مجدد آن بیشتر مورد توجه علاقمندان و مشتاقان فراگیری موسیقی قرار خواهد گرفت. این برنامه با  اینکه در تست های اولیه کارایی خود را به خوبی نشان داده است اما با توجه به ایده ی نو و مبتکرانه امکان گسترش و پیشرفت بسیاری دارد.


توسعه دهندگان این برنامه در حال بهبود هرچه بیشتر SnapNPlay هستند، و بروی قابلیت های افزودن،حذف و ویرایش نت ها کار میکنند و مدعی شده اند که در نسخه جدید تر این برنامه رابط کاربری بهتری نیز ارائه خواهد شد.

برنامه اندرویدی SnapNPlay

SnapNPlay اولین برنامه ای است که گوشی تلفن همراه شما را تبدیل به ابزاری برای خواندن نت های موسیقی میکند، با این برنامه می توانید از نت موسیقی عکس گرفته و نت مورد نظر را توسط گوشی خود اجرا نمائید. SnapNPlay  مناسب ترین ابزار برای فراگیران موسیقی خواهد بود.

امکانات SnapNPlay:

1-    نرم افزار میتواند از دوربین گوشی در دو حالت عکاسی و فیلمبرداری  برای اسکن نت های موسیقی استفاده کند
2-    این امکان وجود دارد  که در هنگام اجرای نت منتخب، نقاط روی نت به صورت روشن نمایش داده شود.
3-     می توانید در هنگام اجرای نت موسیقی از بین آلات موسیقی همچون پیانو،گیتار،ویولن،ویولن سل و باس  گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
4-    می توانید از حافظه گوشی (کارت SD) تصویری با فرمت های JPG  و PNG  وارد برنامه SnapNPlay کنید، برای این کار مطمئن باشید اندازه تصویرتان متناسب با ابعاد برنامه باشد، اندازه مناسب  2000x500 می باشد.
5-    می توانید فایل صوتی (Midi) را در حافظه ذخیره کنید، فایل در مسیر SnapNPlay/ExportMIDI/ ذخیره میگردد و امکان کپی، انتقال و حذف فایل وجود دارد.

برنامه اندرویدی SnapNPlay
برنامه اندرویدی SnapNPlay
برنامه اندرویدی SnapNPlay

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت