رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

تکنیک های اندروید,3.9 out of 5 based on 145 rating

معرفی 5 مرورگر برتر اندروید

Top 5 best internet browsers for android
1 1 1 1 1 Rating 3.87 (145 Votes)

android browsers

آیا از کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی هستید، اما مرورگر وب مناسب با سلیقه خود را نیافته اید؟ در حالیکه بسیاری از کاربران اندروید از مرورگر پیش فرض آن رضایت دارند اما تعدادی دیگر بدنبال تجربه مرورگر های جدیدتری هستند. اگر شما نیز بدنبال تجربه مرورگرهای متفاوتی برای اندورید هستید ، ما با بررسی مرورگر های موجود و نظرات کاربران آنها لیستی از 5 مرورگر برتر اندورید را فراهم آورده ایم:


 

 Opera Mini Web Browseropera mini
تولیدکنندگان مرورگر Opera Mini ادعا دارند که سریعترین مرورگر برای گوشی های موبایل موجود را ارائه داده اند. در مورد این ادعا در ابتدا نمی توان مطمئن بود ، اما پس از استفاده از این مرورگر کاملا قابل باور است که Opera Mini سریعترین مرورگر های وب برای گوشی های اندوریدی می باشد به طوریکه احساس می شود زمانی برای لود شدن صفحات وب صرف نمی شود. همچنین این قابلیت در تماشای ویدئو،دانلود و ارسال فایل نیز کاملا متمایز است.
از ویژگی قابل توجه Opera Mini قابلیت تب بندی(tabbed) شده است که حس استفاده از کامپیوتر را دارد و امکان دسترسی سریع به چندین سایت مختلف به صورت همزمان را فراهم میکند.
 

Dolphin Browser HD dolphin browser hd
بسیاری از کاربران اندورید در مورد مرورگر Dolphin Browser HD شنیده اند و با استفاده از آن طرفدار این مرورگر محبوب شده اند ، Dolphin Browser HD علاوه بر ارائه کیفیتی بالا در وب گردی از نظر سرعت لود صفحات وب در رتبه بندی ما در جایگاه دوم قرار می گیرد.
از امتیازات این مرورگر به موارد زیر می توان اشاره کرد: دسترسی به افزونه های مفید(add-ons)، گرافیک مناسب و تم های رنگارنگ،پشتیبانی چندین زبان و استفاده از چندین تب
با همه ی این مزایا همانگونه که از اسم این مرورگر مشخص است Dolphin Browser HD با گرافیک بالا ارائه شده است و شما می توانید تصاویر،منو ها و دیگر جزئیات را با کیفیت بسیار بالا مشاهده کنید.

 

Skyfire Web Browserskyfire browser
مرورگر Skyfire  تجربه جدیدی برای استفاده از اینترنت در موبایل را ارائه می دهد، این مرورگر هوشمند با طراحی مناسب محیطی لذت بخش و سرگرم کننده را برای کاربران خود فراهم میکند. با پشتیبانی از فلش مشاهده ویدئو را آسانتر نموده و همچنین یکپارچه سازی با سایت توییتر استفاده از این سایت را تسهیل نموده است.
قابل ذکر است که مرورگر Skyfire در رتبه بندی یاهو و TechCrunch در رتبه دوم قرار گرفته است ولی در رتبه بندی ما در جایگاه سوم قرار میگیرد.Mozilla Firefoxmozilla firefo
مرورگر Mozilla Firefox  محبوبترین مرورگر وب از نظر کاربران کامپیوتر است به طوریکه در بسیاری از رتبه بندی های معتبر رتبه نخست را تصاحب نموده است. اما در مورد مرورگرهای گوشی موبایل شرایط متفاوت است ، با استفاده از این مرورگر و بررسی نظرات کابران آن ضعف Mozilla Firefox  در لود سریع صفحات وب و کندی آن در مقایسه با دیگر رقبایش ملموس است. کاربران Mozilla Firefox  از عدم پشتیبانی فلش،عملکرد کند و کارایی پایین آن رضایت ندارند، با این حال همچنان افرادی هستند که در انتظار ارائه مرورگری در حد ورژن کامپیوتر از طرف Mozilla Firefox هستند، که دور از ذهن نیست این انتظار فقط در حد رویا بماند.


Miren Browsermiren browser
مرورگر Miren در بازار محصولات اندروید از محبوبیت نسبی برخوردار است و در بررسی ما نیز جزو مرورگر های مناسب موجود برای گوشی های اندرویدی جای گرفته است اما مطمئنا بهترین مرورگر موجود نیست. چشمگیر ترین نقطه ضعف این مرورگر کندی در لود کردن صفحات وب می باشد، از نظر رابط کاربری نیز Miren بعد از Dolphin Browser HD   و Mozilla Firefox  قرار میگیرد.

جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت