رمز موفقیت ما تخصص و تجربه است :)

راهکار استفاده از گوشی های اندرویدی در مواقع خرابی دکمه ها

solution to android phone buttons not working

اگر با کلیدهای سخت افزاری یا دکمه های تلفن اندرویدی خود دچار مشکل هستید، نگران نباشید. راهکارهایی را ارایه خواهیم داد تا بتوانید بدون استفاده از دکمه های سخت افزای،گوشی اندرویدی خود را کنترل کنید.

ادامه مطلب...

App هفته- برنامه اندرویدی SnapNPlay

week-app-android-app-snapnplay

SnapNPlaWeek App - Android app SnapNPlayy برنامه اندرویدی مورد نظر برای معرفی در قسمت "App هفته"  می باشد که با  توانایی اسکن نت موسیقی و اجرای مجدد آن بیشتر مورد توجه علاقمندان و مشتاقان فراگیری موسیقی قرار خواهد گرفت. این برنامه با  اینکه در تست های اولیه کارایی خود را به خوبی نشان داده است اما با توجه به ایده ی نو و مبتکرانه امکان گسترش و پیشرفت بسیاری دارد.

ادامه مطلب...

معرفی 5 مرورگر برتر اندروید

Top 5 best internet browsers for android
android browsers

آیا از کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی هستید، اما مرورگر وب مناسب با سلیقه خود را نیافته اید؟ در حالیکه بسیاری از کاربران اندروید از مرورگر پیش فرض آن رضایت دارند اما تعدادی دیگر بدنبال تجربه مرورگر های جدیدتری هستند. اگر شما نیز بدنبال تجربه مرورگرهای متفاوتی برای اندورید هستید ، ما با بررسی مرورگر های موجود و نظرات کاربران آنها لیستی از 5 مرورگر برتر اندورید را فراهم آورده ایم:

ادامه مطلب...

راهکارهای مشکلات آندروید در استفاده از اینترنت Wi-Fi

Solutions to Common Android Wi-Fi Problems

راهکارهای مشکلات آندروید در استفاده از اینترنت Wi-Fiدر این مطلب  متداول ترین مشکلات که در استفاده از اینترنت  Wi-Fi (وای فای) آندروید  برای کاربران آن پیش می آید در 4 مورد با ذکر دلایل و راهکار های آنها ارائه شده است.

ادامه مطلب...
جهت مشاهده مقالات مرتبط با فناوری اطلاعات و مشکلات اندروید به سایت نت نیوز مراجعه نمایید - ورود به سایت